Tilaukset

0400 479 346

Kuljetusringin asiantunteva henkilökunta palvelee Sinua kaikissa ympäristöhuoltoon liittyvissä asioissa. Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@kuljetusrinki.com

Myynti

Jukka Hassinen

Myyntipäällikkö

0503077382
jukka.hassinen@kuljetusrinki.com

Sami Repo

Myyntipäällikkö

0401426555
sami.repo@kuljetusrinki.com

Sami Laxman

Asiakaspäällikkö

0407150679
sami.laxman@kuljetusrinki.com

Tommi Aro

Palvelupäällikkö

0504032360
tommi.aro@kuljetusrinki.com

Jukka Hyövälti

Myynti & Markkinointi

0458846111
jukka.hyovalti@kuljetusrinki.com

Tilaukset ja ajojärjestely

Petteri Kokkonen

Kuljetuspäällikkö

0444400469
petteri.kokkonen@kuljetusrinki.com

Juha Halle

Ajojärjestely

0400479346
tilaukset@kuljetusrinki.com

Petri Väisänen

Ajojärjestely

0400479346
tilaukset@kuljetusrinki.com

Hyötyrinki

Jouni Lilja

Kierrätyspäällikkö

0451020666
jouni.lilja@kuljetusrinki.com

Sami Aro

Työnjohtaja

0405907474
sami.aro@kuljetusrinki.com

Taloushallinto

Virpi Rämö

Taloushallinto

0400252140
virpi.ramo@kuljetusrinki.com

Piia Mäkitalo

Laskutus

0505751992
laskutus@kuljetusrinki.com

Hallinto

Jukka Aro

Toimitusjohtaja

0503550709
jukka.aro@kuljetusrinki.com

Verkkolaskut:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus: E204503
Kuljetusrinki Oy:n verkkolaskutusosoite: 003710578105

Paperilaskut
Kuljetusrinki Oy
PL 22764
00063 Laskunet

Meille töihin?

Haemme tiiviiseen porukkaamme jatkuvasti päteviä kuljettajia.