Skip links

Yhteystiedot

Kytkintie 22, 00770 Helsinki

Kuljetusrinki Oy
Y-tunnus: 1057810-5

Laskutus

Kuljetusrinki Oy:n verkkolaskutusosoite: 003710578105
Operaattori:
OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus:
E204503

Paperilaskut
Kuljetusrinki Oy
PL 22764
00063 Laskunet

Ota yhteyttä

Tilaukset
0400 479 346

Kuljetusringin asiantunteva henkilökunta palvelee Sinua kaikissa ympäristöhuoltoon liittyvissä asioissa.

Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@kuljetusrinki.com

Tutustu kuljetusringin ammattilaisiin

Myynnin ammatilaiset sinua varten

Jukka Hassinen

Myyntipäällikkö

050 307 7382
jukka.hassinen@kuljetusrinki.com

Sami Repo

Myyntipäällikkö

040 142 6555
sami.repo@kuljetusrinki.com

Sami Laxman

Myyntipäällikkö

040 715 0679
sami.laxman@kuljetusrinki.com

Tommi Aro

Myyntijohtaja

050 403 2360
tommi.aro@kuljetusrinki.com

Jukka Hyövälti

Myynti & Markkinointi

045 884 6111
jukka.hyovalti@kuljetusrinki.com

Tutustu kuljetusringin ammattilaisiin

Tilaukset ja ajojärjestelyt

Petteri Kokkonen

Kuljetuspäällikkö

044 440 0469
petteri.kokkonen@kuljetusrinki.com

Juha Halle

Ajojärjestely

0400 479 346
tilaukset@kuljetusrinki.com

Petri Väisänen

Ajojärjestely

0400 479 346
tilaukset@kuljetusrinki.com

Tutustu kuljetusringin ammattilaisiin

Hyötyrinki

Jouni Lilja

Johtaja, Kierrätystoiminnot

045 102 0666
jouni.lilja@kuljetusrinki.com

Sami Aro

Työnjohtaja

040 590 7474
sami.aro@kuljetusrinki.com

Tutustu kuljetusringin ammattilaisiin

Taloushallinto

Virpi Rämö

Taloushallinto

0400 252 140
virpi.ramo@kuljetusrinki.com

Piia Mäkitalo

Laskutus

050 575 1992
laskutus@kuljetusrinki.com

Tutustu kuljetusringin ammattilaisiin

Hallinto

Jukka Aro

Hallituksen pj.

050 355 0709
jukka.aro@kuljetusrinki.com

🍪 Käytämme evästeitä parantaaksemme käyttäjäkokemusta sivustollamme.